Продаж угідь через електронну систему Прозорро.Продажі

На засіданні в середу, у квітні, Влада підтримала законопроект Про внесення змін до Закону Про продаж сільських земель. У доповіді йдеться про скасування привілею кожного українця на два вільних гектари землі.

Так, в новому проекті пропонується виключити з чинного закону” про присадибне Сільське господарство ” частину статті 5, в якій говориться, що 2 гектари землі, передані у власність, використовуються для ведення індивідуального агробізнесу. Це аналогічні безкоштовні 2 гектари, на які, як зазначено в чинному законі, мають право всі українці.

Що регулює новий закон

Звіт додатково дає, на додаток до інших речей, для обмеженого закріплення пропозицій. Ми розглядаємо можливість об’єднання ділянок різних власників. На той випадок, якщо власник невеликої пропозиції не захоче навмисне продати його або обміняти, це повинно бути можливо через суд.

“Що стосується подання даних про ринковий обіг сільських земель в Україні з 1 липня 2021 року, то необхідно встановити правила про обмежений союз, що залежить від прав власності”, – йдеться в інформаційній записці.

В інформаційній записці говориться, що після того, як земля була розділена, близько 6,9 мільйона місцевих жителів отримали частки з абсолютною площею близько 28 мільйонів гектарів. У всякому разі, це не стало стимулом для фінансового оздоровлення села. Люди, яким необхідно регулярно вести сільськогосподарський бізнес, потребують більшої кількості землі або вона розкидана по різних доменах, що не дозволить їм успішно обробляти акції. Власники ранчо, нібито, не можуть компенсувати активи, витрачені на обладнання, сільські синтетичні сполуки і т.д. нормальний розмір пропозиції в Україні становить всього 4 гектари.

“Просто зміцнення невеликих ділянок зменшить витрати “, – погоджуються творці проекту.

Відповідно до союзу в разі прийняття закону особи, які володіють пропозицією, але не справляються з ним, можуть впасти. Тобто мова йде про нібито “занедбані” ділянки, включаючи державні та цивільні види володіння.

У випадку, якщо власник виявить його в сусідстві зі своєю пропозицією, він може вимагати, щоб власник продав його або обміняв, у тому числі через суд, у випадку, якщо вони позитивно не згодні.

Точно так само про затвердінні землі можна говорити, якщо, наприклад, є проблеми з проектом земельної ділянки (наприклад, ділянки розташовані один на одному клинами, немає виходу на вулицю і так далі).

Усі продажі будуть проходити на УУБ: sale.uub.com.ua

Як продати або купити землю на УУБ

Ви реєструєтесь на сайті, подаєте заявку, вибираєте землю. Після цього ви можете стати переможцем бартеру! Після підписання документів земля переходить у ваші володіння.Більш детально ви знайдете: https://sale.uub.com.ua/news/zakon-pro-zemlyu-pidpysav-prezydent-koly-zapracyuje-rynok