Прозорі торги енергетичними ресурсами

Торги енергетичними ресурсами є важливим сектором ринку, тому завжди треба отримати доступ до максимально ефективних інструментів у цьому секторі. На даний момент ви можете взяти під власний контроль більше нових можливостей, оскільки торги енергетичними ресурсами проходять у відкритому форматі.

Continue reading “Прозорі торги енергетичними ресурсами”

Сучасні торги деревиною

Торги деревиною здатні покращити ситуацію та відкрити вам доступ до тих систем, що є принципово важливими та ефективними. Як тільки ви почнете ставитись до цього ресурсу уважно, можна буде говорити про суттєві покращення. Саме у цій системі ринку перед вами регулярно будуть відкриватись нові категорії торгів. Тому варто переглянути можливості електронних майданчиків та почати користуватися тими перспективами, котрі вони реально можуть вам надати. Ця система може допомогти вам вийти на сучасний ринок торгів деревиною. Отже, є сенс дослідити цей сектор та взяти від нього все необхідне.

Continue reading “Сучасні торги деревиною”

Як прийняти участь в електронному аукціоні Прозоро.Продажі

Прозоро.Продажі – це система по проведенню електронних торгів в Україні, яка створена для того, щоб забезпечити прозорість та відкритість процесу реалізації державного майна. Державні підприємства виставляють лоти на аукціонах, що проводяться на акредитованих електронних майданчиках.

Continue reading “Як прийняти участь в електронному аукціоні Прозоро.Продажі”

Інформування про зміни вартості

Українська енергетична біржа (УЕБ) www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/ рекомендована Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України (Міністерство економіки) як ексклюзивне джерело інформації про відповідні котирування запасів нафтопродуктів і природного газу в Україні.

Вартість на біржі нафтопродуктів

Міністерство економіки рекомендує формувати вартість нафтопродуктів з урахуванням даних котирувань провідних європейських бірж та котирувань УЕБ.

Ціна палива розраховується за формулою: попередня ціна нафтопродукту за угодою, офіційний курс гривні НБУ по відношенню до долара США, котирування УЄБ та європейські котирування.

Вартість на біржі газу

Вартість природного газу залежить від котирувань концентратора NCG місяця + 1 та середньої курсової ціни газу за місяць.

Клієнт складає план контракту згідно із законодавством України, включає дані метаморфози ціни на енергетичний ресурс із введенням виняткових випадків, передбачених статтею 41 Закону України «Про публічні закупівлі».

Інформація про ринкові ціни на джерела енергії

УЕБ має право надавати інформацію про ринкову вартість природного газу та нафтопродуктів у формі сертифікатів 2 типів:

  1. Інформаційний документ, що містить розрахунок вартості нафтопродуктів, включає формули, рекомендовані Міністерством економіки, у випадку певних типів котирувань європейських бірж, обраних УЕБ;
  2. Інформаційний документ з розрахунком біржових котирувань нафтопродуктів на ТБ УЕБ. Визначається за формулою: поділ вартості всіх біржових угод, укладених потрібного торгового дня, певним видом біржового товару на кількість цього товару.

Інформація про ціну на газ подається в декількох варіантах:

  • Інформаційний сертифікат, що містить формулу розрахунку ціни природного газу, відповідно до рекомендацій Міністерства економіки;
  • Інформація про середню вартість природного газу за результатами торгів за місяць шляхом ділення всього числа, а точнішісуми угод на суму купівлі-продажу джерела за результатами укладених угод за місяць;
  • Інформаційні котирування на природний газ обчислюються шляхом ділення цінивсій кількості угод протягом торгового дня на кількість продукту протягом дня.

Інформація може бути надана за спеціальними запитами, які будуть розглянуті УЕБ.

Правила оптовой покупки постельного белья

Покупка постельного белья может принести вам достаточно интересные результаты, важно только своевременно сосредоточиться на этих вопросах и сделать все от вас зависящее, чтобы результаты могли стать крайне интересными.

Continue reading “Правила оптовой покупки постельного белья”

Рекомендации по выбору шкафа купе

Поиск качественного шкафа купе – это не такая простая задача, коей она может показаться на первый взгляд. Многие ошибочно не уделяют этому вопросу должного внимания, и по итогу это приводит к тому, что человек отдает немалые деньги, а по итогу получает изделие, которое ему не совсем нравится. Во избежание таких ситуаций, следует не торопиться с принятием решения и не пожалеть своего времени на то, чтобы ознакомиться с несколькими рекомендациями от опытных специалистов.

Continue reading “Рекомендации по выбору шкафа купе”

Где приобрести межкомнатные двери

Если вам предстоит приобрести межкомнатные двери, то прежде всего необходимо больше времени и внимания уделить тому, чтобы выбрать надежных производителей.

Continue reading “Где приобрести межкомнатные двери”

Аукціони по лісу на sale.ueex.com.ua – майданчику Прозорро.Продажі

Уряд України ухвалив рішення, що усі  аукціони з продажу лісу повинні проходити через електронний майданчик ДП «Прозорро.Продажі». Офіційні продажі почалися ще з 1 лютого цього року.

Continue reading “Аукціони по лісу на sale.ueex.com.ua – майданчику Прозорро.Продажі”

Торги лісовими ресурсами

Відкрита система торгів лісовими ресурсами може принести вам чимало користі, варто просто більше уваги приділити вказаному вспекту ринку, щоб ви могли вийти на максимально привабливі результати.

Continue reading “Торги лісовими ресурсами”