Повідомлення про ринкову вартість

Українська енергетична біржа (УЕБ) є єдиним ключем до адекватних цін на біржі енергоносіїв в Україні. Міністерство економіки України (Мінекономіки) наполягає на використанні оцінок УЕБ як орієнтир для цін на нафтопродукти і природний газ.

Визначення вартості нафтопродуктів при відкритих придбаннях

Конверсія нафтопродуктів в загальні придбання залежить від оцінок європейських фондових бірж і оцінок УЕБ www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Для розрахунку цін на паливо слід використовувати попередню ціну, відповідний вид палива за контрактом, обмінний курс гривні до долара, Європейські оцінки та оцінки DEB.

Індикація витрат на природний газ для відкритих придбань

Перетворення ціни на природний газ в загальні закупівлі в додаткових угодах регулюється формулою, яка враховує пропозицію хаба NCG, контракт на місяць + 1 і розрахункову ціну щомісячних запасів природного газу в SEB.

Необхідно розрахувати конкретну ціну за місяць з моменту укладення договору. При реєстрації потрібно складений замовником план договору купівлі-продажу із зазначенням змін його умов.

Повідомлення про ціну на ринку енергії

Досвідчені співробітники веб надають інформацію про ринкову вартість природного газу і нафтопродуктів.

Інформація про ціну на нафтопродукти:

  • Розрахунок вартості нафтопродуктів з описом складових формули, якщо у УЕБ є необхідні Європейські кошториси;
  • Інформація про біржові оцінки нафтопродуктів на Українській енергетичній біржі (витрати за обмінними договорами, розділені на кількість товарів)

Інформація про ціни на природний газ:

  • Розрахунок питомої ціни на природний газ за формулою з описом окремих складових формули;
  • Про розрахункову ціну природного газу за результатами продажів електронних бірж на Українській енергетичній біржі (розподіл вартості операції за загальним обсягом ресурсу)
  • Про біржові оцінки щомісячних запасів природного газу на Українській енергетичній біржі (розподіл вартості біржових операцій за кількістю обмінюваних товарів).

Якщо вам необхідно запросити інший тип документа, вам слід звернутися до представника Української енергетичної біржі. У більшості випадків біржа видає нетипові документи для інформування про вартість, але при цьому повинні бути доступні всі дані, з якими буде проводитися розрахунок.