Земельні тендери у формі аукціону в електронній системі Prozorro

Дата початку земельних аукціонів у формі швидкісного аукціону набирає обертів і наближається до старту. І звичайно, вони будуть здійснюватися з дотриманням усіх норм, згідно із Законом № 2195, і здійснюватимуться в електронному вигляді.

Усі землевласники почнуть повноцінно користуватися своїм майном через півмісяця. Частка населення, яка бажає придбати земельну ділянку, може вільно увійти в систему продажів Prozorro та вивчити її для подальшого використання. Для цього вам потрібно зайти та зареєструватись на веб-сайті під назвою ТОВ «Українська енергетична біржа», що буде корисним у будь-яких діях, якими ви користуєтесь. Прозорро вже дуже близькі до початку їх роботи.

Цей момент, як створення торгівлі землею, був досить великим і важливим кроком для країни. Буквально за півмісяця громадяни зможуть спокійно і законно виконувати всі необхідні дії зі своїм майном, а не обмежуватись у їх користуванні. А громадяни, які мають земельні ділянки, перестануть обмежуватись і перейдуть у повну власність своїх земельних ділянок, що є дуже важливим кроком.

Особливості торгів

Всі удосконалення агропромислового комплексу мали дуже довгу підготовку заздалегідь, а самі зміни почалися не так давно. Уряд буквально за останній рік прийняв законодавчі акти, на основі яких земельна реформа буде рости та розвиватися далі. Для цього уряд прийняв законодавчі акти, а саме:

  1. «Про правильне використання сайтів».
  2. «Про використання та продаж ділянок через Prozorro».
  3. «Про створення державного реєстру».
  4. «Про оборот землі для сільськогосподарського використання».

Обов’язковим фактором є елемент, наприклад, всі операції, пов’язані з земельними ділянками, будуть здійснюватися на сайті ТОВ «Українська енергетична біржа».

Після опитування громадян щодо відкриття ринку з’явилася перша статистика їх думок. Лише 3% громадян готові продати свою земельну ділянку. Були і такі громадяни, які готові працювати з аукціоном продажів, але перед цим їм потрібно ознайомитися з усіма умовами та витратами, кількість таких людей становила 10%.

Важливим моментом є те, що ринок ще не вступив в дію, а попит вже перевищує пропозицію, отримуючи, таким чином, прибуток у розмірі 1 млн. грн., згідно з прогнозним варіантом.

За допомогою системи Prozorro.Sales та сайту УЕБ https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqni-torgy-startuyutq-nezabarom-na-majdanchyku-tov-ueb буде забезпечений повноцінний продаж об’єктів нерухомості, без систем корупції. Також для того, щоб приєднатись до кількості покупців, вам просто потрібно зареєструватися в мережі, обов’язково на вищезазначеному сайті, що дозволить проводити необхідні земельні операції в покращеному вигляді.