Яке завдання ставить перед собою Асоціація «Біржові та електронні майданчики»?

Серед незалежних громадських об’єднань одну з ключових позицій займає Асоціація «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua. Вона виникла тому, що певні приватні підприємства вирішили вплинути на влаштування ринкових відносин. У цій Асоціації членами є компанії, що надають послуги на ринку біржових переказів. Кожна їх дія здійснюється лише в межах законів.

Основна мета Асоціації 

Керівництво цифрових платформ запровадило справді робочу систему, яка буде виконувати функції, пов’язані з веденням торгів і виконанням торгових операцій. Плани цього проекту включають забезпечення прозорості для будь-якого ринку товарів та їх ефективної діяльності, представництво та юридичну підтримку інтересів усіх членів Асоціації.

Більших подібних громад в країні немає. Створення цієї спеціалізованої Асоціації зумовлене тим, що існує потреба у формуванні правильних ділових відносин між товарами, біржами та платформами, що беруть участь у ринку, а також на додаток до побудови їх відносин з державними структурами. Подібні взаємовідносини допоможуть у розробці нових законів та залученню до цього процесу найсильніших професіоналів бізнесу.

Хто має право бути членом Асоціації 

Асоціація складається з товарних груп та спеціальних онлайн-платформ, що діють в межах країни. Членами Асоціації є: цифрові платформи, приватні компанії, інсайдерські фонди, ринки власності та товарів, цифрові торгові платформи, енергетичні ринки, товарні ринки, джерела торгівлі.

На офіційному порталі біржових і цифрових торгових майданчиків дозволено отримувати багато інформації. Цей веб-сайт містить кожну контактну інформацію та повний перелік документів, які необхідно надіслати для отримання звання члена Асоціації.

Асоціація створює дані для надійної та стабільної роботи торгових платформ. Завдяки цифровим торговим платформам інформація є загальнодоступною для учасників та сторонніх спостерігачів. Швидкість обміну необхідними документами також обумовлена ​​оцифруванням. Юридичні органи контролюють правову підтримку інтересів, тому цифрові аукціони мають ті самі переваги, що і звичайні форми торгів. Завдяки такому методу продажу та купівлі товарів та послуг посилюється суперництво, формуються торгові відносини, зміцнюється економіка країни.