Як підключити вайбер-бот для участі в електронних торгах

Електронні аукціони з кожним днем стають все більш функціональними. Якщо раніше в користувачів була змога лише взяти участь в торгах, то сьогодні функціонал став значно ширшим. Будь-який учасник має змогу скористатися фільтром, вибрати регіон, тип торгів й тому подібну інформацію, яку вважає за потрібне. Це вже вибір особисто користувачів, які зацікавлені в тому, щоб отримати перемогу в якомусь аукціоні.

У кожного користувача є змога самостійно обрати той електронний майданчик, який буде для нього найбільш зручним. Це може бути сайт sale.uub.com.ua, або ж будь-який інший ресурс. На сьогодні активними є близько 10-ти акредитованих сервісів, за допомогою яких можна брати участь в торгах.

Ви можете особисто витратити трішки часу та більш детально ознайомитися зі всіма цими майданчиками. Їх повний перелік можна легко знайти в самій системі ПроЗорро. Відповідно, такий варіант є найбільш надійним і ви точно не зробите ніякої помилки, яка може зіграти проти вас.

Що варто знати про бот?!

Система ботів – це одне з недавніх нововведень. Принцип такий, що учасники мають змогу самостійно обрати собі бота в одній з мереж, який буде автоматично надсилати повідомлення на мобільний телефон про те, що з’явився якийсь новий аукціон.

Ви можете самостійно обрати критерії, яким повинні відповідати ці повідомлення. Відповідно, система буде надсилати лише ті оголошення. що можуть бути для вас потенційно цікавими. Таким чином, можна економити дуже багато часу. що є досить великою перевагою, яку не варто ігнорувати.

При цьому, важливо розуміти, що бот може бути в телеграмі, фейсбуці або в вайбері. Це актуально у випадку з сайтом української універсальної біржі. Не виключено, що на інших майданчиках вони можуть працювати трішки іншим чином.

Що варто знати про підключення вайбер-бота

Не дивлячись на те, що сам вайбер – це далеко не сама стабільна програма, розробники досить непогано попрацювали над тим, щоб створити дійсно зручний та приємний в користуванні месенджер. Якщо говорити більш простими словами, то саме цей месенджер може брати на себе функцію вашого ж консультанта, який буде швидко та точно відповідати на ті запитання, що є для вас цікавими.

Що стосується використання такого бота, то в цьому немає нічого важкого. Буде достатньо дотримуватися наступного алгоритму дій:

  • Обрати електронний майданчик – в нашому випадку, мова йде саме про українську універсальну біржу;
  • Далі, потрібно обрати значок Viber, натиснувши на нього в верхній правій частині екрана;
  • Наступний крок – це підписатися на саму розсилку; 

Після цього, у вас з’являтися вибір напрямків в торгах, що є для вас цікавими. Ваше завдання – це обрати ті видій аукціонів, що потенційно можуть вас зацікавити;

В цілому, це і є всі ті моменти, які потрібно виконати для того, щоб регулярно отримувати повідомлення про проведення нових торгів. Важливо зазначити, що працює все це досить плавно, тому ви можете бути впевнені в тому, що ці повідомлення будуть приходити до вас вчасно. Це досить важливий момент і ігнорувати його не рекомендується.

Ще більше корисної інформації про бот ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx, та ознайомитесь з вказаною там інформацією. Мова йде саме про українською універсальну біржу, тому сумніватися в правдивості цих даних навіть немає сенсу. Головне – це вміти взяти з цієї інформації щось дійсно корисне. При необхідності, можна навіть звернутися до технічної підтримки.