Біржові котирування з природного газу в 2021 році

Основною метою діяльності Української енергетичної біржи була і буде можливість формувати вартість на енергетичні ресурси. При цьому, платформа постійно вдосконалює інструменти свого сервісу, котрі допомагають досягати необхідних результатів, використовуючи прозорі методи без застосування корупційних схем.

Станом на 2021 рік, Українська енергетична біржа є єдиним в Україні джерелом формування реальної вартості природного газу. Саме через роботу цієї біржи та довіри до неї з боку держави, ми маємо прозорі ціни на природний газ та інші енергоресурси. Європейські колеги України, на полях енергетичного забезпечення, підтримують та поважають УЕБ. Відоме аналітичне агентство Thompson Reuters визнало, що українська біржа досягла великих досягнень в області встановлення прозорих цін.

Сьогодні в Україні, за умовами відкритого оптового ринку, ціна на природний газ розраховується на базі біржових котирувань УЕБ. Проходить перерахунок кожного місяця, а дані публікуються у відкритому доступі для перегляду всі користувачій інтернет сайту.

Переглянути деталі оповіщення щомісячних котирувань можна швидко. Вам достатньо завітати на сторінку www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/medium-and-long-term-market/ та переглянути календар подій. Фільтр даних, як інструмент сервісу, допоможе вам не лише переглянути діючі котирування, а й подивитись минулі. Таким чином ви зможете проаналізувати дані вартості та спробувати зробити прогноз.

Як формується ціна

Аналітики Української енергетичної біржи дуже ретельно вивчають ринок, а тому приводять конкретні дані, на базі чого встановлюється середньомісячна ціна. Якщо ви уважно переглянете запропонований матеріал, то ви побачите інфографіки, котрі допомагають вивчити ринок достеменно.

Якщо ви не розумієте, яким чином були зроблені висновки з бону аналітиків УЕБ, то контакт-центр біржи допоможе вам розібратись. Ви завжди можете звернутись за допомогою до служби підтримки. Кваліфіковані менеджери будуть ввічливі та аргументують кожен пункт доповіді.

Окрім того, щоб завжди бути в курсі всіх змін вартості та котирувань природного газу, и радимо вам оформити безкоштовну підписку на розсилку інформації. Зробити це можна як за допомогою електронної пошти, так і підписавшись на Телеграм-канал.