Як вибрати мансардні вікна

Як підібрати мансардні вікна для будинку? Які характеристики мансардних вікон найважливіші і на що вони впливають, на що варто звернути увагу насамперед? Скільки вікон і якого розміру купувати? На ці та інші питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Якщо ви зацікавленні у придбанні окладів для вікон виского класу, вам варто перейти на сайт https://mizol.ua/ua/katalog/roof_windows_and_accessories/salaries/

Як визначити розмір і кількість мансардних вікон?

Мансарда – це приміщення в будинку, яке дуже часто забувають, якщо говорити більш простою мовою, просто захаращують власники дачних будинків і заміських котеджів, перетворюючи його на комору. Насправді в мансарді можна спорудити ще одне комфортне приміщення, де відпочиватиме вся родина. Перед купівлею мансардного вікна для даху потрібно визначитися з розміром вікна, корисною площею скління, призначенням приміщення і способом відкривання.

Ширина вікна

Відстань між кроквами має бути на 4-6 см більшою за ширину обраного вікна, тобто необхідно додати по 2-3 см з кожного боку. Наприклад, якщо відстань між кроквами становить 80 см, то найближча ширина відповідного вікна – 78 см

Довжина (висота) вікна

Що нижчий ухил покрівлі, то довшим має бути вибране вами вікно. Правильно підібрана довжина (висота) мансардного вікна забезпечує огляд як для людини, яка сидить, так і для людини, яка стоїть. Висота встановлення від підлоги (оптимальна висота – 120 см).

Вибір вікна за призначенням приміщення

Для віталень, дитячих кімнат і спалень, рекомендуємо купити дерев’яні мансардні вікна для даху. Для ванних кімнат, кухні, басейну підійдуть пластикові вікна для даху, які легко миються, довговічні і не вимагають спеціального догляду.

Вибір за способом відкривання

Існує кілька способів відкривання для вікон для даху:

  • Середньоповоротні;
  • З піднятою віссю повороту стулки;
  • Вікно з комбінованою системою відкривання;
  • Розпашні;
  • Евакуаційні;
  • Вікна-люки.

Мансардні вікна для даху слід підбирати правильно і грамотно. Іноді здається, що які б вікна не купувалися і не встановлювалися, в мансарді постійно похмуро, напівтемрява і заховані від світла куточки приміщення. Професіонали радять віддавати перевагу похилим мансардним вікнам, а не вертикальним. Вони дають змогу не тільки додати світла в приміщення, а ще й дозволяють звільнити місце для розміщення всіх необхідних меблів.

Намагайтеся, щоб розрахунки і заміри вікон були проведені досвідченими фахівцями. Зазвичай, якщо вікно було виміряно і встановлено правильно, то в мансарді з’являється на сорок відсотків більше світла, ніж було спочатку. Вибирайте тільки ефектні і зручні віконні комбінації. Досить широкий асортимент таких вікон ви просто зараз можете відкрити для себе на сайті https://mizol.ua/ua/katalog/roof_windows_and_accessories/roof_windows/.