Рада секції електричної енергії

Життя сучасної людини тісно пов’язане з використанням електричної енергії. Вона застосовується і в приватному житті, і в промисловому секторі.

На базі Української енергетичної біржі було створено спеціальну раду за напрямом електричної енергії. Склад ради представлено на сайті https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power/, де ви можете дізнатись максимум інформації щодо продажу електричної енергії в країні.

Можливі шляхи розвитку енергетичного ринку

Безумовно, для споживачів електричної енергії буде цікавим існування істинної конкурентної системи в країні. Тільки інновація або, точніше, реальна конкуренція з 100% поновлюваним виробництвом дозволить конкурувати гравцям ринку. Дієвим способом може бути припинення надавати послуги альтернативним постачальникам електроенергії, які купують електроенергію і перепродують її з прибутком. 

Зупинка цього порочного механізму, спонукатиме альтернативних конкурентів до інновацій та заохочення людей економити електроенергію за допомогою бонусів або інших переваг. Ідея відкритого ринку енергії досить перспективна та сприяє здоровій конкуренції, щоб споживачі могли отримувати вигоду від прийнятних цін.

Що робити, щоб заощадити електроенергію?

По-перше, не вживати її та не обмежувати свої потреби. Зміна постачальника – не досить вірне рішення в цьому питанні. Необхідно вимкнути всі непотрібні прилади. Подумайте, чи дійсно електричний пристрій корисний для повсякденного життя (електричний консервний ніж, інші гаджети). При купівлі обладнання перевіряйте дані по його енергоефективності. Виконуйте ізоляційні роботи, особливо для електричних обігрівачів (тепловий насос, конвектори, радіатори з ефектом Джоуля і так далі). 

Для теплових насосів перед будь-якими змінами, особливо на мазут або газ, необхідно провести серйозне сертифіковане теплове дослідження. Електроенергія – найдорожча енергія, особливо коли тепловий насос використовує електричні опори в холодну погоду. Подумайте перед установкою конвектора або електричного обігрівача, дуже дорогого у використанні. Обирайте кам’яні печі без електрики: є повністю автономні печі на пеллетах без електроніки і рухомих частин. 

Встановіть точкові світильники і світлодіодні лампи, але якісного виробництва з хорошими електронними компонентами, терміном служби 30 років. Встановіть фотоелектричні панелі за умови, що ціни будуть справедливими і продавець не змусить вас придбати тепловий насос, термодинамічний водонагрівач і фотоелектричні панелі за непомірно високими цінами, які ніколи не будуть прибутковими.