Права вимоги за кредитним договором у системі Прозоро.Продажі

Українська універсальна біржа є офіційним сайтом системи “Прозорро.Продажі”. На даному порталі зібрано лоти з купівлі та продажу комунального, державного майна, включаючи реалізацію неплатоспроможних активів банк.

Виходячи з чинного законодавства України, відступлення права вимоги за кредитним договором юридичної особи або фізичної здійснюється виключно на електронних аукціонах Prozorro.Sale https://sale.uub.com.ua/filter/receivables

Придбати дані лоти можна лише на акредитованих майданчиках, як-от Українська універсальна біржа, яка працює у 1997 році.

Особливості реалізації права вимоги за кредитним договором

Цей аукціон має певні моменти для користувачів:

  1. Учасником купівлі права вимоги за договором між позичальником і кредитором може бути як фізична особа, так і юридична.
  2. Боржник неспроможна викупити свою кредитну заборгованість. Також цього права позбавлені поручителів та ліквідовані банк.

Поступка права вимоги за кредитним договором це процес, який передбачає зміну відсотка кредитора. Метод проведення торгів – голландський аукціон. У цьому випадку ціна з кожним кроком зменшуватиметься. Стандартна кількість кроків періоду зниження стартової ціни становить 80.

Система Прозорро.Продажі за годину роботи ще міцніше підтвердила свою ефективність. Отже, дозволяється купувати різні товари за виграшною ціною. У режимі реальної години з цією системою працюють 42 акредитовані майданчики, одна з них – Українська універсальна біржа. Усі лоти, які виставлені у системі Prozorro є на цій біржі.

Щоб стати учасником відкритих торгів, необхідно зареєструватися на Українській універсальній біржі. Пізніше вам потрібно буде внести гарантований депозит, який становить 5-10% від суми лота, і після цього ви можете зробити свою ставку.

Учасники, які беруть участь у процесі, не знайомі між собою, а отже, всі домовленості та інші сірі схеми виключені. Такі аукціони є безумовно відкритими та добросовісними.

У системі Prozoro.Sale щодня виникає велика кількість виграшних лотів. Багато підприємців оцінили ефективність цього сайту і регулярно беруть участь в аукціонах, одержуючи при цьому дохід з різниці у купівлі-продажу.

Як можна викупити право вимоги щодо кредиту?

Спершу необхідно пройти реєстрацію на акредитованому майданчику Української універсальної біржі. Після цього можна брати участь у електронному торгах. Поступка права вимоги за кредитним договором здійснюється за таким алгоритмом:

  1. Необхідно вибрати потрібний лот у відповідному розділі.
  2. Уважно вивчити усі відомості про нього.
  3. Надіслати заявку на участь в онлайн торгах та сплатити гарантійний внесок. Часто це 5% від суми.
  4. Присутня при введенні торгів: мати доступ до інтернету та робити ставки у всіх раундах.

Після перемоги учасник має підписати договір із продавцем, а також повністю внести суму вартості лоту.