Аукціони по лісу на sale.ueex.com.ua – майданчику Прозорро.Продажі

Уряд України ухвалив рішення, що усі  аукціони з продажу лісу повинні проходити через електронний майданчик ДП «Прозорро.Продажі». Офіційні продажі почалися ще з 1 лютого цього року.

На аукціонах можуть бути виставлені лоти з мінімальним обсягом 150 кубічних метрів, чи більше. Або стартова ціна лоту не може бути нижчою за 200 тисяч українських гривень. Про цю постанову можна дізнатися більше на сайті Кабінету Міністрів.

Особливості та можливі перспективи аукціонів з продажу лісу на Прозорро

Наразі для прозорості та чесності операцій на сайті Прозорро використовуються публічні торги, за якими можуть спостерігати учасники, та звичайні громадяни. Крім цього, працівники ТБ «Українська енергетична біржа» пильно слідкують за роботою на біржах, користувачами сайту та законністю дій з грошима. Також вони досконало знають систему проведення продажів та аукціонів по лісу, й проводять їх на майданчиках.

Європейська Бізнес Асоціація гідно оцінила роботу Прозорро.Продажі, та визнала цей майданчик найкращим серед усіх конкурентів на ринку. Адже публічні аукціони наразі найшвидший та безпечний спосіб для продажу лісу-кругляку. Починаючи з першого аукціону Прозорро, державні та комунальні підприємства отримали загальний прибуток більш як 25 мільярдів гривень. Ця цифра швидко зростає, враховуючи темпи розвитку електронного майданчика.

Всього за декілька тижнів продажу лісу-кругляку, лісозаготівельні організації отримали понад 35 мільйонів гривень прибутку. До основних лідерів продажу лісу можна віднести:

  • Кам’янське лісове господарство – 5.2 млн. гривень.
  • Малинське лісогосподарство – 4.3 млн. гривень.
  • Маневицьке лісогосподарство – 3 млн. гривень.
  • Коростенське лісомисливське господарство – 2.2 млн. гривень.
  • Народницьке спеціалізоване лісове господарство – 1.8 млн. гривень.

В цілому за усі проведені аукціони з продажу лісу, що проводились на електронному майданчику sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale, було реалізовано більше ніж 33 500 кубічних метрів необроблених лісоматеріалів українських лісів.

Як одержати перемогу в аукціоні лісу електронного майданчика Прозорро.Продажі?

Лише правильно написаний опис лоту, може гарантувати 50 відсотків успішно закінчених операцій. Адже велика кількість інформації про лот та його якості може зацікавити більше кількість учасників на сайті Прозорро.Продажі. При цьому, чим більше інформації про сировину, тим більше людей зможе довірити та вкласти гроші саме в цей лот аукціону. Також збільшити кошти прибутку можна, якщо усі лісоматеріали лоту будуть однієї породи. Наприклад, тільки хвойні, або листяні дерева; тільки дуби, чи сосни тощо. Крім цього має бути приблизно однаковий діаметр, довжина і якість дерев.

Якщо людина захоче взяти участь у продажі та аукціоні з лісу-кругляку, вона зможе це зробити швидко, якісно та прозоро. В першу чергу потрібно зареєструватись на сайті  sale.ueex.com.ua. Далі потрібно створити лот та відправити його на усі майданчики системи ДП «Прозорро.Продажі». Потім відбувається сам продаж лісу, та по закінченню автоматично вибирають переможця. Як саме створити свою сторінку, лот та проводити продажі, детальніше можна дізнатися на YouTube каналі біржі, де кваліфіковані спеціалісти показують та пояснюють весь процес. Якщо при роботі на майданчику виникли якість проблеми чи запитання, їх допоможуть вирішити менеджери електронної системи. Вони можуть приймати усі заявки у будь-який зручний для клієнта час. Також можна скористатися швидким Телеграм-ботом біржі.